В Ужгородській публічній бібліотеці пройшов майстер–клас Одарки Долгош «Акварель»

20 квітня . Майстер-клас проводила Одарка Долгош - заслужена діячка мистецтв України, лауреатка обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі, членкиня національної спілки художників України, голова ГО «Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма», кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв.

Техніка акварелі – це поєднання живопису та графіки. А завдяки властивостям водорозчинної фарби акварель дозволяє отри мати чарівні ефекти легкості та прозорості. Тож, на цьому майстер-класі учасники опановували особливості роботи з цим неймовірним матеріалом, створюючи весняний настрій на папері.