• "Серце, що кохає"

• В ПРОЕКТІ «РОЗКРИЙ СВІЙ ТАЛАНТ» ДЕБЮТУВАЛА СТУДЕНТКА УЖГОРОДСЬКОГО МУЗИЧНОГО КОЛЕДЖУ ДАР’Я ГУЗИНЕЦЬ

• «Квіти у полі, там, де Крути»

• УЖГОРОДСЬКА ПОЕТЕСА МУЗИЧНО ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ ПОЕЗІЙ У МІСЬКІЙ БІБЛОТЕЦІ

• В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЕБЮТУВАЛА ПОЕТЕСА НАТАЛІЯ ЯСТРЗЕМСКІ

• В ГОЛОВНІЙ БІБЛІОТЕЦІ МІСТА ЧИТАЛИ ВІРШІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ СТРОКОВОЇ СЛУЖБИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

В бібліотеці відзначили День Соборності України

alt22 січня – День Соборності України. Свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
altДо цієї дати працівники Ужгородської центральної міської бібліотеки провели історичну годину «Соборність рідної землі – основа нації й держави». Бібліотекар читального залу нагадала присутнім студентам Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора про історичне значення Декларації про об’єднання УНР і ЗУНР (Акта злуки). Студенти переглянули документальний фільм «Злука. День Соборності України» (із циклу Перемоги України). Щоб підбити підсумки та згадати історію бібліотекар провела вікторину «Моя Соборна Україна». Найрозумніший та найспритніший який переміг і набрав найбільше балів отримав приз.
altВ читальному залі охочі переглянули книжкову виставку «Соборність України під прапором волі».