Школярі ЗОШ №10 ім.Д.Габора крокували країнами Євросоюзу

alt 24 травня бібліотекар Ужгородської центральної міської бібліотеки Андріана Гузак провела годину-подорож "Крокуємо країнами Європейського Союзу", присвяченого до Дня Європи. Захід пройшов в ЗОШ 10 ім.Д.Габора з угорською мовою навчання.

alt
Бібліотекар наголосила,що Україна – це невід’ємна частина Європи (географічно, історично та ціннісно). Розмовіла про основні цілі та принципи ЄС. Учні на заході мали змогу "помандрувати" країнами Європейського Союзу. На закінчення уроку була проведена вікторина. Найкмітливіший учень,який набрав найбільше балів за правильні відповіді отримав в подарунок книгу.alt