• Бібліотекарі головної книгозбірні міста опитували мешканців Ужгорода що знають про Конституцію

• VI традиційна обласна спартакіада працівників закладів культури

• "Стежини до Храму душі материнської"-літературно-музичний вечір з нагоди Дня матері

• "Подорожуємо Європою"

• Презентація книги І.Хланти "Мелодії душі Василя Гангура"

• «ЗОЛОТА ПАЛІТРА» ПРЕЗЕНТУВАЛА РОБОТИ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ У МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Зустріч з відомим науковцем Йосипом Лучком

alt21 червня в Ужгородській міській бібліотеці відбулася зустріч з доктором технічних наук, професором, членом Академії будівництва України Йосипом Йосиповичем Лучко.

Йосип Йосипович в даний час є відповідальним редактором збірників наукових праць „Механіка і фізика руйнування будівельних матеріалів та конструкцій”, який виходить кожні два роки починаючи з 1996 р., та „Діагностика та реконструкція мостів і будівельних конструкцій”, який видається починаючи з 1999 р. Дійсний член Академії будівництва України з 2002 р. На кафедрі міського будівництва і господарства Ужгородського національного університету працює за сумісництвом на посаді професора з лютого 2001 р.

Зустріч відбулася з метою передати в дар нашій книгозбірні свої видання. Серед них – монографії, довідники, навчальні посібники, підручники та збірники наукових праць.alt

Цікава стаття? Поділися нею з іншими: